Amerika Birleşik Devletleri Posta İzleme

Parça Amerika Birleşik Devletleri'ni posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Amerika Birleşik Devletleri'ni posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

Filter number (s)
Remove All
Deneyin:   92144903245036910026721257
Track

Amerika Birleşik Devletleri Posta branded tracking experience

Give customers the best post-purchase experience with proactive delivery updates

Start free >

Amerika Birleşik Devletleri Posta tracking API and webhooks

Designed for developers to integrate USPS tracking functionality easily.

Get free API key >

Amerika Birleşik Devletleri Posta tracking for your shopify store

Best tracking tool in Shopify, works perfectly well with dropshipping stores.

Get Shopify App >
Parça Amerika Birleşik Devletleri'ni posta paketleri Online olsun köken/hedefleri izleme bilgilerini tek bir yerde izleme numarası ya da Amerika Birleşik Devletleri'ni posta API tarafından kayıtlı, parsel, EMS desteği

ABD posta Servisi (tamamen önce 1971 ABD hükümeti tarafından yönetilen aslında ABD posta Bakanlığı denir) olarak da bilinen ABD federal hükümetin ABD posta Servisi sağlamaktan sorumlu bağımsız bir ajans postane, ABD posta ya da posta Servisi olduğunu. Amerika Birleşik Devletleri Anayasası tarafından açıkça yetki birkaç devlet kurumları biridir. USPS 1775 kendi köklerine nerede Benjamin Franklin ilk Müdürü atandı ikinci kıta Kongresi'nde izler. Kabine düzeyinde Post Office departmanı 1792 Franklin dan oluşturulduğu ' s işlem ve posta reorganizasyon Yasası uyarınca 1971 yılında onun geçerli forma dönüşür. USPS (aynı derecede-in Ocak 2014) 626,764 işçi istihdam ve 2013 yılında 211,654 araçlar işletilmektedir. USPS, dünyanın en büyük sivil araç filosu işleçtir. USPS yasal olarak tüm Amerikalılar, coğrafya, tek tip fiyat ve kalitede ne olursa olsun hizmet etmek zorunda değildir. USPS mektup kutuları işaretli "Posta" ve Amerika Birleşik Devletleri'nde kişisel letterboxes için özel kullanım erişimi var.


TrackingMore Öne çıkan özellikler

1.Tek tıklamayla sorgu

Düzinelerce kurye şirketinin çevrimiçi arama URL’lerini hatırlayamıyor musunuz? Numarayı TrackingMore'a girin ve Sorgu'ya tıklayın, dünyadaki 600'den fazla ekspres şirketin lojistik bilgilerini kolayca sorgulayabilirsiniz. Hemen üstünde Sorgu düğmesi, gelin ve deneyin!

2. Otomatik hatırlatma

Kurye teslimatının evde olmadığı konusunda endişeli misiniz? Posta paketinin kaybı konusunda endişeli misiniz? E-postanızı arama sonuçlarının altına girin, daima en son lojistik bültenleri alın. Bir sorgu, tam keyfi. Gel ve e-posta uyarısı özelliğini dene!

3.Uluslararası Parsel kolayca control

Uluslararası posta paketi sadece zaman alıcı değil aynı zamanda bir ülkeye her geldiğinizde yeni paket numarasını da güncellemektedir. Farklı web sitelerinde farklı numaralar sormaktan endişeleniyor musunuz? Şimdi TrackingMore kullanın! TrackingMore paketin durumuna göre olacaktır. Sorguyu yeni bir sipariş numarası için otomatik olarak eşleştir, dünya çapında ekspres teslimatı tek bir numara ile izleyelim!


TrackingMore işletme fonksiyonları

Trackingmore, dünya çapında 600 posta kurye şirketi için gerçek zamanlı irsaliye talepleri, irsaliye yönetimi işlevlerini ve API sorgu işlevlerini sağlar. İngilizce, Fransızca, Almanca ve Arapça dahil 16 dilleri destekleyin. Uluslararası satıcı lojistik hizmetleri için vazgeçilmez bir araçtır.

1.İrsaliye yönetimi fonksiyonu

Otomatik olarak bir konşimento durum raporu oluşturun, zamanında teslimatın anormal durumunu keşfetmenize izin verin,zaman içindeki problemleri çözebilir, kötü değerlendirme riskini azaltın.

Otomatik e-posta bildirimleri, kullanıcıların en son ekspres durumu ile güncel kalmasını sağlayın, müşteri olumlu geribildirim geliştirin.

2. API Fonksiyonlar

TrackingMore yüksek kaliteli, istikrarlı ve ucuz API işlevleri sağlayın,işinizle kusursuz bir şekilde eşleşin.

3.Resmi web sitesi sorgu sayfasını özelleştirin

Üçüncü taraf ekspres sorgulama sitesi gerekmez, müşteriler sipariş lojistik durumunu doğrudan resmi web sitenizden kontrol edebilirler, web sitesinin marka imajını iyileştirin.Değerlendirme -leri

Overall rating
4.8
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
Bir yorum yazın

Satın alma sonrası sipariş takibi deneyiminizi bir sonraki sınıfa taşıyın